خانه » اخبار » منهدم شدن باند بزرگ سرقت در تهران + جزئیات ماجرا

منهدم شدن باند بزرگ سرقت در تهران + جزئیات ماجرا

ساعت ۱۳،  نوزدهم بهمن ماه ماموران کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس از طریق گزارشات مردمی مطلع شدند یک باند بزرگ سارقان خودرو و لوازم خودرو در محدوده تهرانپارس فعالیت دارند.
 
بلافاصله ماموران ضمن بررسی موضوع و اطمینان از صحت موضوع ، عملیات شناسایی و دستگیری عاملان سرقت‌ها را در دستور کار قرار دادند، تا اینکه پس از ۴۸ تلاش شبانه روزی موفق به دستگیری ۴ سارق به نام های بیژن ، مرتضی، مسعود و میلاد شدند.
 
پس از دستگیری متهمان بنا به دستور دادستان ناحیه ۴ تهران ماموران اقدام به بازرسی از مخفیگاه متهمان و محل جمع آوری اموال مسروقه در خیابان توحید کردند که تعدادی زیادی ضبط و باند و اموال مسروقه دیگر کشف شد.
 
بنابر گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،  متهمان پس از انتقال به کلانتری در بازجویی‌های پلیسی به ۶۰ فقطه  سرقت خودرو و اوراق کردن خودرو  اعتراف کردند.
 
سرهنگ ضرغام امیری رئیس کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس با اعلام و تایید این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: متهمان ضمن اعتراف به جرایم خود جهت کشف سایر سرقت‌ها در اختیار کارآگاهان چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.
 
وی خاطر نشان کرد: شهروندانی که در محدوده تهارنپارس لوازم خودرویشان طی ۶  ماه گذشته به سرقت رفته است جهت پیگیری و طرح شکایت به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان شریعتی، بعد از سیدخندان، خیابان ابوذر جنب کلانتری ۱۲۰ سید خندان، مراجعه کنند.
 

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است