خانه » اخبار » یک معلم به دانش آموزان ابتدایی در کلاس درس تجاوز کرد + عکس

یک معلم به دانش آموزان ابتدایی در کلاس درس تجاوز کرد + عکس

آقای " لوید دنیز " 33 ساله معلم ابتدایی  و مدرس کالج در " باسینگ استوک " به اتهام چندین مورد تجاوز جنسی و سو استفاده از کودکان بازداشت شد.

براساس گزارش پلیس این مرد بی شرم که به عنوان معلم در مدرسه ابتدایی در " همیثر " تدریس می کرد به دانش آموز خود در چندین سال تعرض کرده به طوری که 10 مورد اتهام او را تهدید می کند .

در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد او از سپتامبر 2013 تاکنون به قربانی اخیر خود که 7 ساله بود با فریب و نزدیک شدن به او قربانی را مورد تعرض قرار داد و به این رفتار بی شرمانه در این مدت ادامه داد .

پس از بیان ماجرا از زبان قربانی به والدین ، شکایتی از " دنیز " به دادگاه ارائه شد و در پیگیری آن ، پلیس او را هنگامی که در حال تدریس در کالج در رشته سلامت بود بازداشت کرد .

یک معلم به دانش آموزان ابتدایی در کلاس درس تجاوز کرد + عکس

پس از بازداشت او تمام مدارسی  که در این مدت با او همکاری می کردند آگاه شدند و برای شناسایی دیگر قربانیان و کمک به پلیس اعلام آمادگی کردند .

" دنیز " که در حال حاضر در حبس به سر می برد در ابتدا ادعا کرد که این اتهامات توهماتی بیش نیست ،اما امروز او به تعرض به قربانی اش اعتراف کرد و بزودی در دادگاهی که برگزار می شود به اتهام بیش از 10 مورد تعرض – کودک آزاری – سو استفاده محاکمه خواهد شد .

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است