خانه » اجتماعی » کودک 10 ماهه ی شگفت انگیز در بجنورد /عکس

کودک 10 ماهه ی شگفت انگیز در بجنورد /عکس

افزایش وزن بی‌رویه  کودک 10 ماهه بجنوردی پدر و مادرش را به شدت نگران و با مشکلات فراوانی رو به‌ رو کرده است. محمد کوچولو درحالی‌ که فقط 10ماهه است، 35کیلو وزن دارد. هادی کوهی، پدر این کودک می‌گوید: محمد وقتی به دنیا آمد 3 کیلو بود اما وقتی 6 ماهش شد 19کیلوگرم وزن داشت. از آنجا که نگرانش بودیم نزد پزشک رفتیم. یکی از متخصصان گفت احتمالا به‌خاطر شیر مادر است. برای همین در 6ماهگی او را از شیر گرفتیم اما پسرم برخلاف دیگر کودکان اشتهای عجیبی دارد.

http://rozup.ir/up/news-pictures/7pic/koodak.gif

گرسنه که می‌شود تاب نمی‌آورد قشقرقی به‌پا می‌کند که آن سرش ناپیداست. این اتفاق و این ولع عجیب محمد به خوردن غذا باعث شد که آقای کوهی دوباره به پزشک مراجعه کند و در نهایت تصمیم گرفته می‌شود که این کودک تپل دوباره شیر مادر بنوشد. حالا محمد در 10 ماهگی شیر مادر می‌نوشد، البته در کنار غذای کمکی! پدرش می‌گوید: پزشکان گفته‌اند بهتر است محمد به پایتخت برود تا آنجا بستری شود چراکه خطر بزرگی تهدیدش می‌کند اما من شغلم آزاد است و خانه‌نشین شده‌ام.

به‌خاطر نگهداری از محمد مجبور هستم بیشتر اوقات را در خانه بگذارم. مادرش که نمی‌تواند به تنهایی این بچه را‌ تر وخشک کند. اصلا نمی‌تواند تکانش بدهد. خانه‌نشینی من باعث شده مشکلات اقتصادی سر راهمان سبز شود. دیگر نمی‌توانم فرزندم را بستری کنم چراکه از پس پرداخت مخارج دوا‌ و‌ درمانش بر نمی‌آیم و مانده‌ام چه‌کار کنم. این روزها یکی از آرزوهای بزرگ خانواده کوهی این است که بتوانند محمد را به پایتخت ببرند تا شاید معالجه شود و وزنش به یک وزن متعادل برسد

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است