خانه » سینما و تلویزیون » کنسرت خواننده زن شبکه بی بی سی در تهران! +عکس

کنسرت خواننده زن شبکه بی بی سی در تهران! +عکس

یکی از این رشته های هنری، رشته موسیقی است. علیرغم اینکه هنر موسیقی نیز می تواند همانند سایر رشته های هنری در خدمت فرهنگ جامعه‎ ایران اسلامی قرار گیرد، وضع به گونه ای شده که عرصه برای هنرمندان این رشته تنگ شده و مردم نیز به نوعی نسبت به این رشته و فعالان آن دیدگاهی بعضاً منفی پیداکنند.

شاید بتوان گفت اصلی ترین دلیلی که باعث بروز این مسئله شده است؛ رفتارهای مبتذل و تولیدات خارج از حدود عده‎ قلیلی است که در این رشته فعالیت می کنند و فضا را خراب می‎کنند. به عنوان مثال اخیرا آوازه خوانی پیداشده است که علیرغم اینکه در ایران زندگی می کند، در شبکه های معاند اجراهای زنده‎ی تلویزیونی می‎کند. وی اخیرا نیز تلاش می کند تا در شهر تهران اجرای زنده داشته باشد و بساط آوازخوانی زنان را در ایران دوباره به راه اندازد.
مهدیه محمدخانی مدتی است که به سراغ خوانندگی آمده و در شبکه هایی نظیر«من و تو۱» و «بی‎بی‎سی» حضور پیدا کرده و آوازخوانی کرده است.این مسئله از دوحالت خارج نیست: اول این که وزارت فرهنگ و ارشاد دچار سهل انگاری شده است و یا دوم این که عمدی در کار بوده است که این فرد که با شبکه های معاند هم همکاری می کند توانسته است دوبار به اجرای زنده و تکخوانی در تهران بپردازد.

وی که در ایران زندگی می کند و به راحتی در محافل عمومی ظاهر می شود؛ مجوز خوانندگی ندارد. اما به راحتی آلبوم تولید می کند و در شبکه های اجتماعی قرار می دهد. جالب تر اینجاست که معلوم نیست چگونه یک فردی که مجوز انتشار آلبوم ندارد، می تواند مجوز برگزاری کنسرت را از وزارت فرهنگ و ارشاد دریافت کند و در فرهنگسرای وابسته به وزارت ارشاد-فرهنگسرای نیاوران- کنسرت برگزار کند!

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون 7 نظر ثبت شده است.

 1. داداش آنچه عیان است چه حاجت به بیان است تو اگه از هنر چیزی سرت میشد این مزخرفاتو اینجا نمیزاشتی مملکتو گند سر گرفته اینا به خوندن گیر میدن تو.امثال تو چه میدونین هنر چیه هنرمند کیه شماها همّون جا نمازتونو آب بکشیم بدبختای عقب افتاده هنرمندو هنرمند میفهمه و درک میکنه شما به کار جا نماز ابکشیتون باشین

 2. شما لازم نیست نگران آواز خوندن خانوما باشید برید همین تبلیغای چیپ آموزش تصویری روابط جنسیتونو بچسبید بابا

  • سکینه خانوم این اخبار بازنشر هستش این صدبار…
   نویسندش ما نیستیم…ما فقط خبر رو دوباره منتشر کردیم
   اون تبلیغات هم مربوط ب سایت های دگ هستش ک گذاشتیم بعدشم این تبلیغات علاوه بر اینکه مشکلی نداره، جنبه ی مثبتی هم داره…
   هرکسی ب اندازه عقل و شعورش درک میکنه مسائل رو

 3. بس کنید تورو خدا. کاسه داغتر از آش شدید. کدوم معاند؟ به راحتی گذاشتن معاند تو ایران بچرخه؟ یعنی شما بیشتر از دولت و نظام به فکر حکومتین؟
  اصلا از کجا معلوم مجوز داره هنوز رو نشده؟ اگه اینطوره دستشونم درد نکنه. مردی که با یه خوانندگی خودش و ببازه اصلا مرد نیست. ضمنا طبق فتوای عململ اگر در صدای زن مفسده و لهو و لعب نباشه اشکالی نداره.
  حالا شما نمیدونم چه کاره اید این وسط؟

  • سحر خانوم اگر منظورتون ما هستیم بهتره بگم این اخبار توسط ما نوشته نشده
   ما فقط منتشرش میکنیم…

 4. شبکه های معاند نظام معاند نظام. بس کنید این ریا و دغل کاری ها را. مهدیه محمد خوانی دختری کم سن وسال است و تنها آهنگی سنتی و بسیار بسیار زیبا خوانده است که اشک شوق بر دیده ی هر ایرانی با احساسی می آورد. آنچه که معاند این نظام است فقط و فقط افراط و تندروی است و بس.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است