خانه » اخبار » کشف عقربهایی که قرار بود زائران اربعین حسینی را نیش بزنند

کشف عقربهایی که قرار بود زائران اربعین حسینی را نیش بزنند

با نزدیک شدن به زمان اربعین حسینی حجم ورودی راههای منتهی به کربلا افزایش پیدا کرده است به طوری که وزارت کشور عراق در اطلاعیه ای اعلام کرده است که جهت رفاه حال زائرین کشورهای ایران و لبنان اتباع این کشورها تا اربعین حسینی بدون نیاز به ویزا می توانند به این کشور رفت و آمد کنند.

البته سازمان عتبات عالیات اعلام کرده است که ایرانیان ملزم به دریافت روادید هستند.

اما با این وجود وضعیت امنیتی عراق هنوز ثابت نشده است و با توجه به شیعه ستیزی گروه داعیش بیم انجام حملات علیه زائرین وجود دارد در چند روز گذشته فیلمی در صفحات اجتماعی عراق منتشر شده است که نیروهای امنیتی تعداد زیادی عقرب را از کیسه بزرگ خارج می کنند و سپس همه این عقرب ها را جهت فیلم برداری در یک سفر پلاستیکی پهن می کند در توضیح این فیلم آمده است که نیروهای پیش مرگ کردستان در بازرسی از خودرو باری که از شمال عراق به سمت جنوب در حال حرکت بود این تعداد عقرب را که نزدیک به چند صد هزار است کشف کردند سرنشینان خودرو باری اعتراف کردند که از اموال گروه داعش هستند و قصد داشتند چنین عقرب ها را در مسیر زائرینی که قصد دارند به صورت پیاده به کربلا مشرف شوند پخش کنند و قسمتی را نیز در خیمه های استراحتگاه که برای زائرین تدارک دیده شده است پخش کنند.

به گفته این تروریست ها محل رهاسازی این عقرب ها در جاده نجف و کربلا بوده است که با توجه به فاصله کمی که این دو شهر با هم دارند هرساله دارای بالاترین حجم ترافیک انسانی در روزهای منتهی به اربعین بوده است.

در آخرین اخبار از استانداری کربلا بیانیه منتشر کرده است که اصالت فیلم را مورد تردید قرار داده و پخش این فیلم را جزو کارهای تبلیغاتی داعش اعلام کرده است. اما سایت های خبری کردزبان و نیروهای پیش مرگه همچنان بر این امر اصرار می ورزند.

گفتنی است که همانطور در فیلم معلوم است این عقرب ها از عقرب های طلایی هستند و با یک بار نیش زدن می توانند بزرگترین جانداران را از بین ببرد.

این عقرب ها بیشتر در مناطق صحرایی و کویری زندگی می کنند.

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون 2 نظر ثبت شده است.

 1. سلامم
  خوش اومدم به وبت!
  اصلا وبلاگتا دوست نداشتم!!
  خخخخخخخخ
  شوخیدم باواااااااا وبلاگت خیلیم قشنگ و دوست داشتنیه
  فقط نمیدونم چرا دیر باز میشه!
  من اومدم به وبلاگت اگه میشه تو هم از فروشگاه من دیدن کن
  خیلی بدی اگه دیدن نکنی
  ممنون میشم یه خرید کوشولو هم بکنی یه خرید کوشولوهاااا
  بازم به وبت میام

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است