خانه » حوادث » چشم پزشک قلابی پایتخت دستگیر شد/ ویزیت زنان با تخفیف ویژه

چشم پزشک قلابی پایتخت دستگیر شد/ ویزیت زنان با تخفیف ویژه

به گزارش باشگاه خبرنگاران، سرگرد "ایرج ارسلانی" رییس کلانتری 153 شهرک ولیعصر(عج) اظهارداشت: روز گذشته، خانمی به نام "ونوس" با مراجعه به این کلانتری اعلام کرد چشم پزشک است و مطبش در محدوده خیابان کارگر جنوبی می باشد، اما مدتی پیش متوجه شده فردی با جعل عنوان و مدارک وی، اقدام به ویزیت شهروندان در محدوده شهرک ولیعصر(عج) کرده است.
 
وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع و احتمال وقوع خطر برای شهروندان از سوی این پزشک قلابی، تیمی از ماموران این کلانتری برای رسیدگی به موضوع وارد عمل و تحقیقات خود را آغاز کردند.
 
این مقام انتظامی ادامه داد: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد، فردی به نام "ف" با جعل مهر مرتبط با فعالیت پزشکی شاکی، تحت عنوان "اپتومتریست" به ویزیت بیماران و صدور نسخه تعیین شماره عینک می پردازد و با شگرد تخفیف های ویژه اقدام به جلب مشتری می کند.
 
کلانتر 153 تصریح کرد: بلافاصله نتیجه تحقیقات در اختیار مقام قضایی قرار گرفت و متعاقبا دستور بازداشت متهم صادر شد؛ ماموران در پوشش نامحسوس به مطب این پزشک قلابی مراجعه و با مشاهده اینکه وی بیماران و مراجعه کنندگان را ویزیت و اقدام به ارایه نسخه پزشکی با مهر جعل می کند، او را بازداشت کردند.
 
سرگرد ارسلانی گفت: متهم در ابتدا سعی داشت با جو سازی و درگیری از دستگیری خود جلوگیری کند اما زمانی که با ادله محکم پلیس و همچنین شاکی پرونده روبرو شد به ناچار به جرایم خود اعتراف کرد.
 
گفتنی است، این متهم پس از تکمیل پرونده و اعتراف به جرایم خود برای سیر مراحل قضایی به دادسرای جرایم پزشکی معرفی شد.
اخبار حوادث – باشگاه خبرنگاران

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است