خانه » سیاسی » پهپاد اسرائیلی پس از ۴۳ دقیقه تعقیب منهدم شد.

پهپاد اسرائیلی پس از ۴۳ دقیقه تعقیب منهدم شد.

امیر فرزاد اسماعیلی امروز پنجشنبه در نخستین رزمایش بسیج کوی های سازمانی قرارگاه پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مجتمع آموزشی شهید ستاری بابلسر، با بیان اینکه پدافند هوایی کشور در حوزه ساخت و طراحی سامانه های راداری، موشکی، پهپادها و سایر تجهیزات به دستاوردهای مهمی دست یافته است، اظهار کرد: انهدام پهپاد جاسوسی اسرائیل پس از 43 دقیقه تعقیب و 2 دقیقه درگیری بر فراز مرز هوایی کشور واژه "ما می توانیم" بنیان گذار فقید جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) را به بهترین نحو ممکن به دنیا ثابت کرد.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) خطاب به بسیجیان نوجوان و جوان کشور گفت: دیگر این جمله ای که ما افتخار حضور در دوران انقلاب و دفاع مقدس را نداشتیم معنایی ندارد چراکه ما افتخار سربازی نائب بر حق امام و فرماندهی معظم کل قوا را داریم.

وی با بیان اینکه کشورهایی که به طرق مختلف کشور ما را مورد تحریم قرار دادند امروز خودشان در بدترین وضعیت ممکن قرار دارند، خاطرنشان کرد: این از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که با وجود همه تحریم ها غیورمردان پدافند لحظه ای از تلاش و کوشش در دستیابی به فناوری های نوین دنیا در حوزه پدافندی دست بر نداشته اند.

امیر اسماعیلی تصریح کرد: امروز ایران اسلامی به جایی رسیده و در زمره معدود کشورهایی قرار دارد که در حوزه فناوری های ساخت رادار حرفی برای گفتن دارد.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) در خاتمه با بیان اینکه امروز جنگ، جنگ هوایی است، بر حضور متخصصان در صحنه های نظامی کشور تأکید کرد و گفت: قرارگاه خانه مشترک همه نیروهای مسلح است.

وی تاکید کرد: این کشور جایی نیست که خانم مرکل (صدراعظم آلمان) بدون اجازه از خاک آن عبور کند

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است