خانه » اخبار » وضعیت آقای بازیگر سینمای ایران در بستر بیماری +عکس

وضعیت آقای بازیگر سینمای ایران در بستر بیماری +عکس

 «آقای بازیگر سینمای ایران» گفت: مشکل من بیماری شدید ریوی است و هوای آلوده تهران هم آن را به شدت تحت تأثیر خود قرار داده است و این روزها بسیار اذیت می شوم.  وی افزود: دکترها هم به من گفته اند که خروج از منزل به دلیل هوای به شدت آلوده برای تو مانند سم بوده و از سوی دیگر سرمای هوا هم مشکل تو را صدچندان خواهد کرد. این رو اجازه ندارم از منزل خارج شوم و همین مسئله باعث خانه نشینی ناخواسته من شده که برایم به شدت سخت و عذاب آور است.

http://rozup.ir/up/news-pictures/7pic/entezami.jpg

 وی ادامه داد: حتی چندی قبل قرار بود در مراسم تجلیل از همکار ارزشمندم محمدعلی کشاورز حضور داشته باشم که متأسفانه این امر به دلیل کسالت بیش از حد محقق نشد و از حضور در این مراسم که بسیار دوست داشتم از نزدیک شاهد آن باشم بازماندم و بالاجبار یک پیام کتبی برای قرائت در این مراسم فرستادم.

 این بازیگر توانمند سینمای ایران در خاتمه این گفتگو گفت: امیدوارم که دوباره روزی فرا برسد تا بتوانم در کوچه های این شهر قدم بزنم و در سینما حضور داشته باشم اما فعلاً که حتی توان صحبت کردن را هم ندارم و در خانه مدام مشغول استراحتم.

 گفتنی است؛ استاد عزت الله انتظامی مدت مدیدی است که به دلیل بیماری ریوی خانه نشین شده و طی ماه های اخیر بیماری اش به شدت اوج گرفته است.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است