خانه » دسته‌بندی نشده » هک شدن مانیتورهای ایرانیان توسط آمریکا + عکس

هک شدن مانیتورهای ایرانیان توسط آمریکا + عکس

ایران نیوز : خبر وحشتناک گاردین در مورد کشورهایی که کاربران اینترنتی شان مورد جاسوسی قرار می گیرند، موید آن است که کاربران ایرانی، قربانی اصلی برنامه سری اف بی آی و NSA در ضبط و مانیتور کردن اطلاعات در دنیا هستند.
طبق نقشه ای که می بینید کشور ایران و کاربران اینترنتی ایرانی که با رنگ قرمز در نقشه نشان داده شده اند، قربانی اصلی جاسوسی اطلاعات بر اساس ابزار فوق سری امریکا در جهان است.
خبر_وحشتناک_برای_کاربران_اینترنتی.jpg (600×279)
بر اساس آمار روی برنامه مخصوص دیتا ماینینگ متعلق به NSA، باندلس اینفورمانت ، هرماه 97 میلیارد بسته اطلاعاتی توسط دستگاههای امنیتی امریکا در جهان ضبط و مانیتور می شود که از این تعداد 14 میلیارد بسته متعلق به ایران است. پاکستانی ها با 13.5 میلیارد بسته، اردن یکی از متحدان نزدیک امریکا با 12.7 میلیارد بسته دیتا، مصر با 7.6 میلیارد بسته و هند با 6.3 میلیارد بسته در رده های بعدی جای می گیرند.
این آمار مربوط به ماه مارس 2013 است و نشان می دهد دستگاههای اطلاعاتی امریکا ، شبانه روزی در حال جمع آوری اطلاعات از کشورها و مانیتور کردن آنها است.
نقشه موسوم به heatmap نقاط اصلی مانیتورینگ را نشان می دهد و این نقشه در کشاکش بحث های کنگره در مورد نقش آژانس امنیت ملی امریکا در بیرون از مرزهای امریکا و بحث نقض حریم خصوصی کاربران اینترنت در داخل امریکا منتشر می شود.

به همین خاطر و بر اساس مدارک مستند و غیر قابل انکار، حکومت ایران باید مراتب اعتراض شدید خود را در مجامع بین المللی مطرح کند.

منبع : فاز 2 فان

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. این همون آمریکاییه که ادعای حقوق بشری می کنه و مدام یک ترفند برای زیر سلطه گرفتن مردم دنیا داره. یاد میاد امام خمینی (ره) گفته بودند اگر هر مسلمان یک سلط آب بریزد اسراپیل و آمریکا را سیل می برد.
    از این مطلب می توان به این یقین یافت که امام خمینی(ره) با کنایه دستور اتحاد مسلمانان را برای مقابله با ظلم و جور و ستم آمریکا و اسراپیل صادر کرده است. اما کو گوش شنوا و کو جرات و شهامت.
    واقعا متاسفیم که در جامعه ای و دنیایی زندگی می کنیم که اسراییل و آمریکا به راحتی اقدام به هر کاری علیه مردم دنیا می کنند.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است