خانه » اخبار » همسر پنهانی آقای نخست وزیر لو رفت! /عکس

همسر پنهانی آقای نخست وزیر لو رفت! /عکس

در جریان مهمانی شام مودی با باراک اوباما، رئیس‌جمهوری آمریکا و هیات همراهش، جای همسر مودی نخست وزیر هند در کنار وی خالی بود. مودی 64 ساله که چندین دهه ازدواج دوران نوجوانی خودش را پنهان کرده بود، سرانجام سال گذشته اعتراف کرد که همسرش وجود دارد.

http://rozup.ir/up/news-pictures/7pic/hend(2).gif

در حالی که رسانه‌های جهان مشغول پوشش سفر باراک اوباما به هند بودند، روزنامه واشنگتن‌ پست به موضوع همسر جدا شده نخست‌وزیر هند پرداخت. در گزارش واشنگتن پست آمده است: "جاشودابن چیمانلال مودی" همسر نارندرا مودی، نخست‌وزیر هند است که همواره منتظر وی بوده است.

همسر مودی می‌گوید: سال‌هاست که با او حرف نزده‌ام. امیدوارم که روزی به عنوان بانوی اول به دهلی نو بروم. اگر او به من زنگ بزند، می‌روم. من تمام سخنرانی‌های او را از تلویزیون گوش می‌کنم. زمانی که صدای او را می‌شنوم، حس بسیار خوبی دارم. من می‌خواهم که او تمام وعده‌هایش را برای مردم عملی کند و این دعا را می‌کنم.

واشنگتن‌پست به نقل از بیوگرافی‌ نویس مودی نوشت: ماهیت ازدواج آنها مشخص نیست. مراسمی میان آن دو به عنوان زن و شوهر برگزار شده اما آنها با یکدیگر زندگی نکرده‌اند. خانواده مودی می‌گوید که آنها زندگی مشترک نداشته‌اند. مودی یک هندوی متدین است که در زندگی مذهبی غوطه‌ور است. طبق گزارش واشنگتن‌ پست، مودی در آن زمان از گجرات خارج شد و هرگز پیش همسرش برنگشت اما وی را طلاق هم نداد. همسر مودی به همراه برادرش در شهر کوچک اونجها در ایالت گجرات زندگی می‌کند و پس از مراسم ازدواج تنها یک بار در مراسم دعا معبد همدیگر را دیده‌اند. اما حتی یک کلمه حرف نزدند.

واشنگتن پست نوشت: مودی تنها زمانی اقرار کرد که همسر دارد که می‌خواست نامزد نخست‌وزیری شود. در دوران کمپین انتخابات نیز همسرش برای مدتی در انظار عمومی دیده نشد و پس از پیروزی او چندین مامور امنیتی برای حفاظت از جان وی مستقر شدند. برادر زن مودی گفت: خواهر من باید با اتوبوس این طرف و آن طرف برود، برای ماموران غذا درست کند. این چه عدالتی است؟ آیا همسر نخست‌وزیر نباید ماشین داشته باشد؟

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است