خانه » خانه » هفت روش برای استفاده درست از فضای انبار

هفت روش برای استفاده درست از فضای انبار

برای نظم دهی به این فضاها ایده های مختلفی وجود دارد.

از دیوارهای انبار و پارکینگ خود استفاده کنید

از دیوارهای انبار و پارکینگ های خود می توانید استفاده لازم را ببرید، کافی است چند قلاب و آویز را به دیوار نصب کنید تا بتوانید از آن ها برای قرار دادن برخی از وسائل و تجهیزات دست و پا گیر استفاده کنید.

استفاده از شلف های زیبا و خلاقانه در دکوراسیون داخلی انبار و پارکینگ

شلف، عنصری کاربردی برای داشتن خانه ای زیبا است

ما راهی ساده برای ساخت شلف های مدرن و زیبا در دکوراسیون داخلی به شما پیشنهاد می کنیم.  تعدادی شیشه مربا را آماده کنید، درب آن ها را به یک تخته چوبی پیچ کنید، شیشه ها را سر جای خود بگذارید و تخته چوبی را به دیوار نصب کنید. مدل های بیشتری از این شلف های خلاقانه را می توانید در قسمت خودتان بسازید ببینید.

از دیگر وسائل دور ریختنی خانه هم می توانید برای نظم دهی به انبار و پارکینگ استفاده کنید، مثلا کمدها یا فایلهای قدیمی. درب های این کمد ها را جدا کنید، آن ها را با رنگ مورد علاقه تان، یا رنگی هماهنگ با دکوراسیون داخلی انبار و پارکینگ تان رنگ آمیزی کنید و از آن ها برای قرار دادن وسائل و لوازم باغبانی استفاده کنید. به همین سادگی.

نصب تجهیزات روی دیوار فقط برای وسائل و لوازم کوچک کاربرد ندارد، شما لوازم و وسائل بزرگتر را هم می توانید روی نصب کنید، مثل دوچرخه ها. همان طور که در عکس می بینید نصب دوچرخه روی دیوار به مرتب تر نشان دادن فضای کوچک انبار و پارکینگ کمک کرده است، پس شما هم از این ایده استفاده کنید.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است