خانه » اخبار » هانیه توسلی مادر شد! +عکس

هانیه توسلی مادر شد! +عکس

 هانیه توسلی در فیلم سینمایی "قشنگ و فرنگ" در نقش مادر رضا کیانیان با رضا کیانیان همبازی شد.

در حالی که پیش از این مشخص شده بود که رضا کیانیان به عنوان یکی از بازیگران اصلی “قشنگ و فرنگ” ایفای نقش خواهد کرد به تازگی هانیه توسلی هم به گروه بازیگران فیلم پیوسته است و در این فیلم به ایفای نقش می پردازد.

پیش تولید فیلم سینمایى “قشنگ و فرنگ” به کارگردانى وحید موسائیان که از چندى پیش آغاز شده بود در روزهاى پایانى به سر مى برد.  فیلمبردارى “قشنگ و فرنگ” اواسط هفته آینده با تکمیل بازیگران آغاز مى شود.

 آخرین ساخته وحید موسائیان فیلم “فرزند چهارم” بود که از جمله آثار فاخر انتقادآمیز سینمای ایران به حساب می آید.

موسائیان در تازه ترین فیلمش زندگی دو پزشک را روایت می کند. این دو پزشک رفقای صمیمی می باشند و یکی از این دو بعد از تصادفی شدید به کما می رود و اینجاست که از یک طرف رفیق دوم درگیر مشکلاتی  می شود و از طرف دیگر مادران این دو پزشک.

وجه تسمیه عنوان فیلم هم به نام مادران این دو پزشک بازمیگردد که یکی از آنها “قشنگ” نام دارد و دیگری “فرنگ”. گویا هانیه توسلی بناست نقش یکی از مادران که احتمالا در فیلم مادر رضا کیانیان خواهد بود را ایفا کند.

از عوامل پشت دوربین این فیلم در حال آماده شدن و ساخت تاکنون حضور آزیتا موگویى (تهیه کننده اجرایى)، محمدرضا سکوت (مدیر فیلمبردارى)، حسن حسندوست (تدوین)، فریدون شهبازیان (آهنگساز) و محمد شاهوردى (صدابردار) قطعى شده است.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است