خانه » اخبار » مردها را عاشق خود کنید

مردها را عاشق خود کنید

جالب است بدانید که مردها به دنبال خصوصیاتی عمیق تر، اساسی تر و پایدارتر هستند که بنا به دلایلی زن ها تصمیم می گیرند در خود نشان ندهند. حداقل در ابتدای رابطه و گاهی اوقات هم خیلی دیر این خصوصیات خود را نشان می دهند. در زیر به ۷ خصوصیت خانم ها که مردان را شیفته می کند اشاره کرده و به توضیح دقیق آنها می پردازیم.

1. شوخ طبعی

2. اعتماد به نفس

واقعیت این است که مردها دوست دارند فکر کنند که جایزه را برده اند. دوست دارند احساس کنند که خوش شانس ترین مرد هستند. درست همانطور که دوست دارند شما به آنها افتخار کنید، او هم می خواهد به شما افتخار کند. اگر شما خودتان به خودتان اعتماد نداشته باشید و از خوب بودن خودتان مطمئن نباشید، چرا او باید چنین حسی داشته باشد؟

3. استقلال

خودتان بدون او به اندازه کافی کامل و راضی هستید. بااینکه ممکن است حسابی سرتان شلوغ باشد و درگیر زندگی خودتان باشید، اما نباید برای گذاشتن قرار ملاقات با او هم زیاد سخت بگیرید. در هر حال باید علاقه تان به بودن با نامزدتان را نشان دهید. برای دیدن او باید مشتاق به نظر برسید. مردها دوست دارند حس کنند که زن ها آنها را می خواهند، آن هم زنی خاص مثل شما! پس وقتی او را دیدید، حضور کامل داشته باشید. لبخند بزنید و خود جذاب و فوق العاده تان باشید.

آیا وقتی دچار ضعف می شود، می توانید صاف بایستید؟ یا اینکه شما هم زودتر از او خم شده و می شکنید؟ اگر لازم باشد می توانید از عهده مخارج خودتان برآیید؟ این قدرت ها مقداری از فشار را از روی دوش او برمی دارد و باعث می شود خودش بخواهد که برای شما قوی باشد نه اینکه مجبور باشد!

5. آسیب پذیری

به همسرتان نشان دهید که چقدر دوستش دارید. بگویید که چقدر دیوانه اش هستید. اجازه بدهید بفهمد که قبلاً هیچوقت چنین حسی را تجربه نکرده اید. آسیب پذیری احساسی شما باعث اعتماد بیشتر او نسبت به احساس شما می شود و درنتیجه موجب می شود خود او هم از نظر احساسی درمقابل شما آسیب پذیر باشد.

زنانگی هم مربوط به ظاهر شماست و هم رفتارتان. زن بودن یعنی زیبایی، ظرافت، لطافت، مهربانی و قسمت شیرین وجودتان که مردها فاقد آنها هستند را در آغوش بکشید. زن باشید! پیراهن های زیبا بپوشید، رژلب بزنید و خوشبو باشید. برای زیبا کردن ظاهرتان وقت بگذارید و از آن لذت ببرید. این کار به خودتان هم حسی فوق العاده خواهد داد.

7. شادی

 

 

 

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است