خانه » اخبار » ماجرای قتل مرد افغانی در شیراز

ماجرای قتل مرد افغانی در شیراز

فرمانده انتظامی سپیدان  با اشاره به دستگیری قاتل دو تبعه افغان در تشریح جزئیات این خبر گفت: به دنبال گزارش قتل دو تبعه کشور افغانستان در روستای فارسیجان شهرستان سپیدان، ماموران انتظامی شهرستان سپیدان، رسیدگی به موضوع را دستور کار خود قرار دادند.

سرهنگ سلطان محمدی افزود: با تلاش مأموران انتظامی شهرستان سپیدان مجرم فراری درکمتراز هفت ساعت دستگیر شد. وی بیان کرد: طی تماسی مردمی با مرکز فوریتهای پلیسی 110، پلیس از قتل  دونفر تبعه افغانی در روستای فارسیجان شهرستان سپیدان مطلع، بلافاصله واحد گشت به محل حادثه اعزام شد. در بررسی مشخص شد دونفرتبعه افغانستان  به قتل رسده اند.

به گفته این مقام ارشد پلیس با توجه به فرار قاتل ، در همان لحظات اولیه حادثه کارآگاهان پلیس آگاهی به بررسی چگونگی وقوع حادثه و مدارک و مستندات بمنظور کشف حقیقت پرداختند.

 فرماند نیروی انتظامی سپیدان ادامه داد: در بررسیهای اولیه مشخص شد که این دو تبعه خارجی، توسط یک نفر از هموطنان خود به قتل رسیدند، که با توجه به حساسیت موضوع، تحقیقات پلیس برای یافتن قاتل به سرعت ادامه یافت.

سرهنگ محمدی تصریح کرد: متهم مورد نظر با هوشیاری مأموران نیروی انتظامی شهرستان سپیدان مخفیگاه وی شناسایی و سریعا با تشکیل چند اکیپ از مأموران با تجربه محل مورد نظر را محاصره کردند ودرکمتر از هفت ساعت پس از قتل دستگیر شد.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است