خانه » اخبار » ماجرای خانمی که در ملا عام مورد تجاوز قرار گرفت

ماجرای خانمی که در ملا عام مورد تجاوز قرار گرفت

براساس گزارش پلیس پنجشنبه شب یک خانم 28 ساله در " بریزبن " که یکی از شهرهای بزرگ و پر جمعت استرالیا میباشد، مورد حمله و تعرض یک مرد وحشی قرار گرفت به طوری که قربانی در شکایت خود به پلیس گفت : هنگامی که در ساعت 8 شب در حال قدم زدن در منطقه" ایندوروپلی " بود یک مرد از پشت بر روی سر او پرید و او را بر روی زمین انداخت .

او در ادامه افزود : این مرد به قصد تجاوز، در حال تعرض به من بود و من با او در حال جنگ بودم و برای دفاع از خود با سوئیچ خودروام، در چندین مورد به صورت او کوبیدم و سرانجام توانستم از دست او فرار کنم .

پلیس در ادامه افزود: این مرد که به عنوان یک سیاه با موهای کوتاه قهوه ای توصیف شده است و قدی حدود 157 تا 180 CM دارد و یک تی شرت مشکی و شلوار جین آبی به تن داشته است .

پلیس در حال جستجوی شخصی با این مشخصات است از کسانی که او را مشاهده کردند نیز در خواست کرد تا سریعا با پلیس تماس بگیرند .

این قربانی همچنین افزود: در ابتدای حمله وحشیانه او تصور کردم که قصد دزدیدن پول من را دارد اما پس از آن که متوجه شدم چه قصدی دارد ،با تنها سلاحی که به همراه داشتم تمام سعی خود را برای نجات از دست آن متعرض وحشی کردم و این تاسف بار است که در یک شهر به این بزرگی و شلوغی ،حتی در ساعت شلوغی امنیت جانی نداشته باشیم .

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است