خانه » اخبار » قتل مرد جوان با تبر/ قاتل جسد دوستش را به آتش کشید

قتل مرد جوان با تبر/ قاتل جسد دوستش را به آتش کشید

تیرماه سال 87 به ماموران پلیس خبر رسید که مردی در خیابان به قتل رسیده است. با اطلاع ماموران از این حادثه آنها بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار داده و برای بررسی ماجرا راهی محل جنایت شدند. 
 
ماموران با حضور در محل با جنازه مردی روبرو شدند که پس از قتل به آتش کشیده شده بود. قاتل خیلی زود از سوی کارآگاهان دستگیر شد. وی با اعتراف به قتل احمد به ماموران گفت: احمد دوستم بود که من او را به خاطر مسائل اخلاقی به قتل رساندم و جسدش را هم به آتش کشیدم.
 
با اعتراف او و بازسازی صحنه قتل کیفرخواست وی صادر و پرونده برای رسیدگی به شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران ارجاع شد. چندی پیش اولین جلسه محاکمه این مرد در همین شعبه برگزار شد. 
 
وی در اولین جلسه محاکه به قضات گفت: مقتول دوستم بود. اما فهمیدم که یک روز همسرم را مورد آزار و اذیت قرار داده برای همین سر این موضوع با او درگیر شدم و با تبر او را کشتم.
 
با اظهارات متهم در حالیکه خانواده اولیای دم درخواست قصاص کردند، ادامه جلسه به آینده موکول شد. بنابراین صبح دیروز ÷دومین جلسه محاکمه متهم برگزار شد. 
 
وی در این جلسه اظهارات تازه ای را مطرح و هیات قضایی گفت: خواهرزنم به مقتول پول قرض داده بود. اما احمد سود پول او را نمی داد. روز حادثه سر همین موضوع با هم درگیر شدیم و او را با تبر به قتل رساندم و جنازه اش را به آتش کشیدم.
 
پس از اظهارات متهم هیات قاضی وارد شور شدند تا حکم نهایی در این خصوص صادر کنند. 

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است