خانه » اخبار » قتل دانشجوی معلول توسط مرد شیشه ای

قتل دانشجوی معلول توسط مرد شیشه ای

هشتم فروردین سال 92 ماموران کلانتری 148 انقلاب در جریان وقوع کشف جسد یک مرد در بلوار کشاورز قرار گرفتند که بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و با حضور در محل به تحقیق در این رابطه پرداختند.

با حضور ماموران مشخص شد که جسد متعلق به یک دانشجوی معلول است که همان روز با پراید خود از خانه دوستش در اطراف میدان پاستور برمی گشته که با ضربه های چاقو کشته شده و خودرو و مدارکش هم دزدیده شده است.

بنابراین تجسس ها برای شناسایی قاتل این پسر آغاز شد و کارآگاهان در عملیات های خود دریافتند که مقداری پول از حساب عابر بانک مقتول برداشت شده است.

کارآگاهان در ادامه تجسس های خود پسری که از این عابر بانک پول برداشت کرده بود را دستگیر کردند.

این پسر در بازجویی ها گفت که کارت عابر بانک را از برادرش گرفته است. برای همین برادر این پسر که سابقه سرقت و مواد مخدر داشت، خیلی زود شناسایی و دستگیر شد و در بازجویی ها به قتل اعتراف کرد.

وی گفت: روز حادثه درحالیکه شیشه مصرف کرده بودم از خانه بیرون رفتم. در خیابان، سوار یک پراید شدم و سر صحبت  را با راننده باز کردم. وقتی سرعت ماشین کم شد با چاقویی که همراه داشتم، چند ضربه به پسر جوان زدم و خودرواش را سرقت کردم.

با اعتراف این پسر پرونده وی برای رسیدگی به شعبه 84 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و وی در این شعبه منکر قتل شد.

او به قضات گفت: خودرو بدون سرنشین در گوشه خیابان پارک بود که آن را دزدیدم. ولی کسی را نکشتم.

با این اظهارات در پایان آن جلسه قضات دادگاه با توجه به مدارک موجود، پسر جوان را به قصاص محکوم کردند. صبح دوشنبه 20 مهر 94 این حکم در شعبه 24 دیوان عالی کشور تایید شد.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است