خانه » حوادث » فروش 12میلیاردی کارت شارژ جعلی تلفن همراه

فروش 12میلیاردی کارت شارژ جعلی تلفن همراه

به گزارش اعتماد، سرهنگ ستار خسروی، رییس پلیس آگاهی استان اصفهان با اعلام خبر دستگیری یک کلاهبردار میلیاردی اظهار داشت: پس از دریافت خبری مبنی بر توزیع کارت شارژهای تلفن همراه جعلی در سطح استان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی‌ها و تحقیقات صورت گرفته عامل توزیع این نوع کارت‌ها شناسایی و طی یک عملیات با هماهنگی مقام قضایی دستگیر و برای تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی استان منتقل شد.

این مقام مسوول گفت: متهم در تحقیقات صورت گرفته با اظهار بی اطلاعی از جعلی بودن کارت‌شارژها عنوان داشت که آنها را از فردی که خود را نماینده یکی از شرکت‌های اپراتوری تلفن همراه معرفی کرده بود خریداری کرده تا با فروش آنها کسب درآمد کند اما پس از فروش چند نمونه از آنها متوجه جعلی بودن کارت شارژها شده بود، اما با این وجود و برای اینکه متضرر نشود به فروش کارت‌ها ادامه داده بود.

خسروی اظهار داشت: با اعترافات توزیع‌کننده کارت‌شارژهای جعلی، فروشنده این کارت‌ها نیز شناسایی و ماموران طی هماهنگی با مقام قضایی در عملیات دیگری متهم اصلی پرونده را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

این مقام انتظامی بیان داشت: در بازرسی از مخفیگاه متهم دو دستگاه کیس رایانه، یک دستگاه چاپگر لیزری، یک دستگاه لپ تاپ، و تعداد قابل توجهی مدارک و کارت‌های جعلی آماده برای فروش کشف شد.
اخبار حوادث – اعتماد

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است