خانه » اخبار » شک مرد معتاد دو تن را در آتش سوزاد/ متهم به زودی محاکمه می‌شود

شک مرد معتاد دو تن را در آتش سوزاد/ متهم به زودی محاکمه می‌شود

به گزارش باشگاه خبرنگاران، 25 مهر سال 90 ماموران کلانتری 151 یافت آباد در جریان وقوع یک آتش سوزی در آپارتمانی در خیابان خلیج تهران قرار گرفتند.

آنها بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و با حضور در صحنه به تحقیق در این رابطه پرداختند. تجسس ها نشان داد که دو مرد و یک زن در این خانه دچار سوختگی شدید شده اند که بلافاصله به بیمارستان منتقل شدند.

در ادامه از میان سانحه دیدگان دو نفر آنها در بیمارستان جان خود را از دست دادند و یکی از آنها توانست جان سالم به در ببرد. ماموران به تحقیق از بازمانده این حادثه پرداختند که وی در جریان تحقیقات به ماموران گفت: من به همراه فاطمه و دوستم در خانه بودیم که بوی گاز آمد همان لحظه فاطمه با کبریت گاز پیکنیکی را روشن کرد و خانه آتش گرفت.

در ادامه تحقیقات مشخص شد که این آتش سوزی با استفاده از روشن شدن گاز پیک نیکی نبوده و با بنزین صورت گرفته است. بنابراین این مرد به اتهام آتش سوزی عمدی و قتل دستگیر شد.

در نهایت وی به قتل این مرد و زن اعتراف کرد و گفت: با فاطمه ارتباط داشتم اما چون آن روز فاطمه به همراه حسین به خانه ما آمد من به آن دو نفر مشکوک شدم و چون مواد کشیده بودم بنزین تهیه کردم و خانه را به آتش کشیدم.

با اعتراف این مرد کیفرخواست پرونده وی صادر و قرار است به زودی در شعبه 71 دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شود.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است