خانه » اخبار » راز قتل عروس‌15 ساله فاش شد + جزئیات

راز قتل عروس‌15 ساله فاش شد + جزئیات

ساعت 11 صبح شنبه هفته جاری جاری مرد جوان 21 ساله‎ای به کلانتری نگین‎شهر شهرستان آزادشهر مراجعه و پرده از راز قتلی هولناک برداشت.

 
این جوان 21 ساله در گفت‎وگو با افسر ارجاع کلانتری گفت: روز گذشته(25 دی‌ماه) پدر همسرم به منزل ما در آق‌قلا آمد و همسرم را با خود به منزلش در نگین‎شهر برد. امروز (26 دی‌ماه) خانواده همسرم با من تماس گرفتند و گفتند که همسرم(ه.گ) به دلیل مصرف قرص جان خود را از دست داده است.
 
بلافاصله به نگین‎شهر آمدم و دیدم که همسرم فوت کرده، هرچند که نسبت به این موضوع مشکوک بودم اما هیچ مدرک و یا موضوعی که بتوانم به چیز دیگری فکر کنم نداشتم تا اینکه برادر کوچک همسرم به من گفت که پدرش یعنی پدرخانمم شب گذشته همسرم را کتک زده و همان موضوع باعث مرگش شده است.
 
این جوان 21 ساله که راهی جز در میان گذاشتن موضوع با پلیس نداشت، به کلانتری مراجعه کرد و از پلیس درخواست کمک کرد.
 
مأموران کلانتری نیز بلافاصله به محل حادثه رفتند و در تحقیقات متوجه شدند خانواده همسر این جوان، (ه.گ) را به غسالخانه برده و قصد دارند بلافاصله پس از غسل دادن او را دفن کنند.
 
با هماهنگی مرجع قضایی بلافاصله جسد به سردخانه منتقل شد و پلیس، بهروز 29 ساله(پدر مقتول) را دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی آزادشهر منتقل کرد.
 
کارآگاهان در بازرسی از منزل بهروز موفق شدند یک چوب شکسته شده که آغشته به خون بود و چند تار مو نیز به آن چسبیده بود را کشف کنند.
 
بهروز که در ابتدا منکر تمامی موارد انتسابی شده بود در مواجه‌شدن با مستندات پلیس و شواهد و قرائن موجود، لب به اعتراف گشود.
 
بهروز در اعترافاتش بازگو کرد: در روز حادثه پس از آنکه متوجه شدم تصمیم دخترم جدی است، به آق‎قلا رفتم و او را به خانه خودمان آوردم که بازهم به نصیحتم گوش نکرد که در نهایت چوب‌دستی را گرفتم و با تمام توان او را با چوب کتک زدم.
 
وی اضافه کرد: بهروز در تحقیقات تکمیلی بیان کرد که به دلیل ترس، او را به بیمارستان نبردم و بلافاصله با همسرش تماس گرفتم و گفتم که به دلیل مصرف دارو و قرص حالش بد شده و مرده است.
 
بر اساس اعترافات متهم و بررسی‎های انجام‌شده، مقتول در ساعات بامدادی 26 دی‌ماه براثر ضربات واردشده جان خود را از دست داد.
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است