خانه » اجتماعی » رئیس جمهور یک ماشین، به دختر 8 ساله موفق هدیه داد +عکس

رئیس جمهور یک ماشین، به دختر 8 ساله موفق هدیه داد +عکس

حنانه خلفی دختری 8 ساله است که به علت خوش درخشیدنش در عرصه حفظ قرآن کریم، مهمان رئیس جمهوری اسلامی ایران شده بود و یک دستگاه خودرو پراید از او هدیه گرفت.

حجت‌الاسلام حسن روحانی در این دیدار حنانه و خانواده او را جزء افتخارات کشور معرفی و این دختر 8 ساله نیز این دیدار را بسیار شیرین توصیف کرد.

http://rozup.ir/up/news-pictures/7pic/hediye_281_29_1426704679.jpg

حنانه پس از این دیدار از یک آرزو سخن و اظهار داشت : آرزویم دیدار بار رهبر انقلاب است که تحقق قریب‌ الوقوع آن به من الهام شده است. این کودک حافظ قرآن که از بهمن سال 90 حفظ قرآن را آغاز و در 22 بهمن سال 92 نیز آن را به پایان رسانده، تاکنون افتخارات بسیاری در مسابقات ملی قرآن کریم کسب کرده است.

هرچند که او حفظ و مرور قرآن کریم را تحت نظارت اساتید قرآنی کشور و با پیگیری‌های پدر و مادرش ادامه می‌دهد، اما در فضای کودکی خود گاهی هم عروسک‌ هایش را دور خود می‌چیند و با ارائه محفوظاتش برای آنها قرآن می‌خواند.

پدر این دختر خردسال  دیدار او با رئیس جمهور روحانی را برای معرفی حنانه به عموم جامعه و گسترش فعالیت‌های قرآنی‌اش بسیار اثرگذار می‌داند.

او با بیان این که هنوز استعدادهای حنانه به طور کامل شکوفا  نشده است، گفت: این که رئیس‌ جمهور درباره یک خردسال حافظ قرآن  در کشور ابراز مباهات می‌کند، به طور قطع تأثیر انگیزشی بسیار بالایی برای حنانه خواهد داشت.

رئیس جمهوری اسلامی  کشورمان در دیدار امروز خود با حنانه خلفی و پدر و مادر وی با اشاره به این که وجود خانواده‌هایی در کشور که فرزندان آنها با قرآن کریم مأنوس هستند برای ما مایه افتخار است، گفت: این خانواده‌ها برای همه ملت الگو هستند تا فرهنگ قرآنی در کشور نشر و گسترش یابد.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است