خانه » اخبار » دستگیری 4 مرد تبهکار در جریان زورگیری خونین در خیابان سپیده

دستگیری 4 مرد تبهکار در جریان زورگیری خونین در خیابان سپیده

ساعت 19 شنبه شب، شخصی به هویت "تقی"  درحالیکه یک برگ مرجوعه قضایی از دادسرای ناحیه 18 در دست داشت به دایره اطلاعات کلانتری 153 شهرک ولیعصر مراجعه کرد. 

 
شاکی به ماموران اظهار داشت:"چند سارق زورگیر از برادرم  هنگامیکه از محل کار به خانه برمی گشت در خیابان  سپیده جنوبی با ضربات چاقو، اقدام به سرقت مبلغ 8میلیون و 400هزار تومان وجه نقد، کارت ملی، شناسنامه، عابر بانک ملی، کیف پول و گوشی موبایل نموده و متواری شدند. 
 
وی ادامه داد: برادرم که قسمت‌های مختلف بدن دچار جراحت ناشی از ضربات چاقو شده بود به بیمارستان منتقل شده و هم اکنون تحت درمان است. 
 
به دنبال اظهارات برادر شاکی و با عنایت به دستور مقام قضایی بلافاصله تیمی از ماموران اطلاعات این کلانتری رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند. 
 
 با توجه به اینکه شاکی سارقین را شناسائی کرده بود، عوامل تخصصی کلانتری با اخذ دستور قضائی به محل مخفیگاه متهمین در آدرس خیابان سپیده جنوبی اعزام شدند و طی یک عملیات پلیسی و غافلگیر کننده موفق به دستگیری سارقین به هویت های 1- "افشار" 2-"احسان" 3-"هوشنگ" 4- "افروز" شدند. 
 
سرهنگ علی شریفی رییس کلانتری 153شهرک ولیعصر درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: 4 جوان تبهکار به کلانتری منتقل شدند و یک دستگاه خودرو پراید متعلق به احسان" توقیف و پرونده آنان در اختبار مقام قضایی قرار گرفت.
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است