خانه » اخبار » دستگیری عامل تجاوز جنسی به 102 دختر +عکس

دستگیری عامل تجاوز جنسی به 102 دختر +عکس

یک دزد معتاد انگلیسی در حالی که روی مبل خانه ای بعد از شکستن در آن خانه در نیمه شب، به خواب رفته بود، توسط پلیس دستگیر شد. به گزارش پلیس استافوردشیر انگلیس، اسکات تینسلی که در پرونده های پلیس یک دزد و متخلف سابقه دار است، در نیمه های شب وقتی که احساس گرسنگی می کند در یک خانه را می شکند، وارد خانه شده و گاز را برای پختن غذایی روشن می کند اما به دلیل اینکه بسیار در مصرف مواد مخدر زیاده روی کرده بود، قبل از سرقت و خوردن هر گونه غذایی، روی مبل خانه به خواب می رود.

http://rozup.ir/up/news-pictures/7pic/tajavoz(2).jpg

صبح روز بعد زمانی که صاحبخانه حیرت زده او را روی مبل خانه اش می بیند فورا با پلیس تماس می گیرد. این مجرم 38 ساله که دزد و متجاوزی سابقه دار است، در پرونده های پلیس متهم به 102 مورد تجاوز جنسی به دختران جوان و 41 مورد سرقت است. او هفته گذشته برای آخرین تجاوزش که محکومیت آن به مدت 40 ماه بود، از زندان آزاد شده بود. مامور پلیس «نیگل دالی» گفت: او آنقدر گیج و تحت تاثیر مواد مخدر بود که قبل از هرگونه دزدی روی مبل آن خانه به خواب رفته بود. او نیمه های شب به حریم شخصی خانواده ای با فرزندانی کوچک وارد شده بود. او در حالت گیجی خیلی راحت در خانه ای را شکسته و قصد داشت تا برای خودش غذایی درست کند! وی افزود: او همچنین در طول اقامت خود در آن خانه، چندین سرنگ تزریق مواد را نیز در اطراف خانه رها کرده بود و این در حالی است که احتمال دسترسی کودکان خردسال خانه به این سرنگها تاثیر بسیار بدی روی آینده آنها دارد.

والدین این کودکان از این اتفاق بسیار ناراحت هستند و خواستار محاکمه این مجرم به دلیل تجاوز به حریم شخصی شان و نا امنی بوجود امده هستند. این مجرم باید در دادگاه محاکمه شود و حکم او باید حداقل 10 سال زندان باشد چرا که او فردی بسیار خطرناک است.  با این حال، دادگاه انگلیس این مجرم را پس از محاکمه با این توجیه که او در لحظه دستگیری، سرقتی را انجام نداده و چیزی از خانه مذکور بیرون نبرده بود، از اتهامات وارده، تبرئه کرد و او بار دیگر آزاد شد.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است