خانه » بین الملل » داعش وعده رسیدن به فلسطین و کشتن یهودیان وحشی را داد

داعش وعده رسیدن به فلسطین و کشتن یهودیان وحشی را داد

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه اورشلیم پست، گروه تروریستی داعش اخیراً دست به انتشار یک نشریه انگلیسی‌ زبان با هدف جذب جوانان در کشورهای غربی زده است. این گروه در شماره جدید این نشریه به نام "دابق" اعلام کرد گروه داعش از هر ابزار در دسترس خود استفاده خواهد کرد تا به هر شخص مرتدی که به عنوان مانع سر راه این گروه برای رسیدن به فلسطین ایجاد شود، حمله کند.

این نشریه ناکارآمدی دیگر کشورهای عرب و سازمان‌ها در آنچه که اراده خداوند خوانده را محکوم کرده و متعهد شد اقدامات گروه داعش صدایی بلندتر از سخنان آن خواهد داشت و تنها به کمی صبر و زمان نیاز است تا این گروه به فلسطین برسد تا با یهودیان وحشی جنگیده و آن‌هایی را که پشت درخت غرقد(درخت یهود) پنهان شوند قتل عام کنند.

گروه داعش در مجله جدید خود از نیروهای بالقوه و داوطلب جذب این گروه در سراسر جهان خواسته تا به تقاضای این گروه برای آنچه که هجرت خوانده پاسخ گویند.

در دومین شماره این مجله به خوانندگان توصیه می‌شود: اولویت نخست ما هجرت کردن از هر جایی که شما هستید به سوی داعش است و شما باید از کشور کفار به سوی کشورهای اسلامی بیایید.

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. داعش خیلی خیلی غلط کرد این حرف مفتو زده
    زخمی هاشون با بهترین امکانات اسرائیل دارن مداوا میشن و نتان یاهو شخصا ازشون ملاقات میکنه بعد حالا تو سوریه و عراق نتونسته غلطی بکنه می خواد بره اسرائیل؟

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است