خانه » اخبار » جزئیات ماجرای قتل مادر و فرزند با سلاح کلاش در فارس

جزئیات ماجرای قتل مادر و فرزند با سلاح کلاش در فارس

فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری سه قاتل فراری خبر داد که در سال 87 فردی را به همراه مادرش در شهرستان "شیراز" به قتل رسانده و متواری شده بودند

سردار سرتیپ احمدعلی گودرزی سه‌شنبه 6 بهمن‌ماه در توضیح این پرونده گفت: در دی سال 1387 چند نفر مسلح وارد منزلی واقع در شهرک "گلستان" شیراز شده و با اسلحه کلاش اقدام به قتل مردی به نام "الف – ب" و مادر وی "س- خ" و همچنین مجروح کردن خانمی به نام "ف – ب" کرده و سپس متواری می‌شوند.

وی ادامه داد: موضوع در دستور کار ماموران اداره مبارزه با جرائم جناحی پلیس آگاهی استان فارس قرار گرفت. با انجام اقدامات اطلاعاتی، ماموران سه عامل این جنایت را که به انگیزه انتقام جویی از خانواده مقتول اقدام به چنین عملی کرده بودند شناسایی کردند و برای دستگیری آنها وارد عمل شدند.

فرمانده انتظامی استان فارس ادامه داد: ماموران ابتدا آدرس‌هایی از محل اختفای قاتلان فراری در شهرستان‌های "شیراز"، "گناوه"، "بوشهر"، "بندرعباس"، "کرج" و "هشتگرد" بدست آوردند و تحقیقات خود را برای شناسایی قاتلان فراری در این مکان‌ها آغاز کردند.

او افزود: با توجه به اینکه متهمان در امر قاچاق مواد مخدر به صورت کلان فعالیت داشتند، محل اختفای خود را دائما تغییر می‌دادند.

گودرزی بیان کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و پیگیری‌های مستمر ماموران، یکی از متهمان به نام "الف – ح" که با نام جعلی در "بندرعباس" یک واحد آپارتمان اجاره کرده بود دستگیر شد. از وی 10 دستگاه تلفن همراه و 20 خط تلفن کشف شد و در ادامه این متهم در تحقیقات به قتل "الف – ب" و مادرش و نیز مجرح کردن خانم "ف- ب" با همکاری دو نفر دیگر با اسلحه کلاش اقرار کرد.

وی با بیان اینکه متهم انگیزه خود را انتقام جویی از قتل دو دایی‌ خود که در سال 87 توسط دو نفر در منطقه "چهل چشمه دشت ارژن" به قتل رسیده بودند، عنوان و خاطرنشان کرد: خانم "ف – ب" که مجروح شده بود نامزد یکی از قاتلان دایی‌های من بود. قصد داشتیم ضمن بدست آوردن آدرس محل اختفای قاتلان فراری دائی‌هایم، از این خانواده انتقام بگیریم.

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با تلاش ماموران دو همدست دیگر قاتل نیز دستگیر و متهمان پس از معرفی به مقام قضایی، روانه زندان شدند.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است