خانه » اخبار » جذب دختران فراری برای زورگیری

جذب دختران فراری برای زورگیری

 

دو مرد جوان که با اغفال دختران نوجوان و سابقه‌دار باند اخاذی و زورگیری از مردم تشکیل داده بودند و از این دختران در کار سرقت به عنف و زورگیری سوء استفاده می‌کردند دستگیر و روانه زندان شدند.

سرکلانتر هشتم پلیس پایتخت از انهدام باندی خبرداد که با جذب دختران فراری از مردم زورگیری می‌کردند.
سرهنگ مهرزاد بیژن نیا در تشریح چزئیات این خبر گفت: پیرو وقوع سرقت‌های متعدد به عنف و کیف قاپی، پیگیری این سرقت‌ها و شناسایی سارقین با تشکیل اکیپ‌های ویژه در دستور کار قرار گرفت. در بررسی‌ها مشخص شد دو نفر از افراد جوان به نام «فرامرز» ۲۳ساله و «جبار» ۲۵ساله با اغفال دختران نوجوان و سابقه‌دار اقدام به تشکیل باند و اخاذی و زورگیری از مردم کرده‌اند. ادامه بررسی‌ها نشان داد که این افراد انواع سرقت از جمله سرقت به عنف، زورگیری و سرقت خودرو را در کارنامه خود دارند.

بیژن نیا با بیان اینکه گشت ویژه تجسس کلانتری ۱۰۸ نواب در حین گشت زنی در تقاطع بهنود متوجه این دو نفر می‌شوند و در حالی که فرامرز و جبار با موتورسیکلت آپاچی در حرکت بودند و یک دختر نوجوان هم ترک‌ موتورشان سوار بود، گفت: ماموران سریعاً اقدام به دستگیری این افراد کردند و در بررسی‌های تکمیلی از این دختر جوان که خود را نازنین ۱۸ ساله معرفی کرده بود، مشخص شد وی از خانه متواری شده و توسط این افراد مورد اغفال قرار گرفته و از این دختر در کار سرقت به عنف و زورگیری سوء استفاده می‌شود. با اعترافات این دخترجوان مشخص شد که این افراد در کل تهران سرقت می‌کنند که در بازرسی از محل استفرار این افراد، یک قبضه چاقو نیز کشف شد.

وی افزود: هر سه نفر برای رسیدگی به کلانتری انتقال و در این خصوص پرونده‌ای تشکیل و برای تحقیقات بیشتر و کشف سایر جرایم مته‌مان و واکاوی زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

 

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است