خانه » اخبار » تولید سریالی جدید برای شبکه آی فیلم

تولید سریالی جدید برای شبکه آی فیلم

محمدهادی پروین تهیه کننده فاز یک مجموعه در قصه‌ها زندگی می‌کنند با اشاره به اتمام نگارش 20 اپیزود این مجموعه گفت: حدود 45 روز است که پیش تولید مجموعه را آغاز کردیم و با توجه به آماده بودن متن کار برنامه ریزی تولید مجموعه با سرعت انجام می شود و پیش بینی می کنم تا نیمه اسفند کلید بزنیم.

وی درباره لوکیشن‌های این مجموعه در فاز نخست افزود: لوکیشن‌های این مجموعه همگی در تهران و حومه از جمله خیابان وحدت اسلامی، دارآباد، شهریار و… واقع شده اند . با تعدادی از بازیگران هم مذاکراتی کردیم که در روزها ی آتی اعلام می‌کنیم.

پروین عوامل پشت دوربین فاز نخست «در قصه‌ها زندگی می‌کنند» را بدین شرح اعلام کرد: تصویربردار: ناصر محمود کلایه، صدابردار: مسعود شاهوردی، دستیار کارگردان و برنامه ریز: نرجس ابراهیمی، دستیار کارگردان: حمیدرضا بیدگل، سیاوش درخشی، مدیر تولید: وحید مرادی، تدوین گر: مهدی جودی، طراح صحنه و لباس: حسین مجد، دستیاران صحنه: علی خزایی و مصطفی هادی، دستیاران لباس: زهرا موسوی، مهسا عباسی، انتخاب بازیگران: افشین سنگ چاپ، طراح و اجرای گریم آقا: امید گلزاده، جلوه های ویژه: آرش آقابیک، مدیر تدارکات: یوسف آقایی منشی صحنه : شیما باقری

مجموعه در قصه ها زندگی می کنند قصه هایی آشنا از متن جامعه است که با نگاه معارفی دنبال می شود. همه قصه ها در فضایی سورئال و خواب گونه آغاز می شود و در دل داستان ارتباط این عناصر در واقعیت مشخص می شود.

فاز نخست مجموعه در قصه ها زندگی می کنند به قلم گروهی از نویسندگان به سرپرستی علی حدادی با کارگردانی داود بیدل به تهیه کنندگی محمد هادی پروین در مرکز گسترش فیلم نامه نویسی رسانه ملی برای پخش از شبکه آی فیلم در نظر گرفته شده است.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است