خانه » اخبار » تهدید به انتشار تصاویر شخصی خانم 25 ساله از سوی یک مرد در فضای مجازی

تهدید به انتشار تصاویر شخصی خانم 25 ساله از سوی یک مرد در فضای مجازی

سرهنگ حسین رضایی رئیس پلیس فتا استان یزد اظهار داشت: چندی پیش بود که خانمی 25 ساله با در دست داشتن مرجوعه قضایی و مراجعه به این پلیس از فرد ناشناسی که در فضای مجازی وی را تهدید به انتشار تصاویر خصوصی‌اش کرده بود اعلام شکایت کرد.

 
وی ادامه داد: شاکیه به ماموران پلیس فتا گفت: "با عضویت در نرم افزارهای اجتماعی تلفن همراه با یک فرد ناشناس دوست شده و به او اعتماد کرده و چند عکس خصوص‌ام را برایش ارسال کردم و الان او مرا تهدید کرده چنانچه تن به خواسته‌های شیطانی‌اش ندهم تصاویرم را منتشر خواهد کرد".
 
سرهنگ رضایی گفت: کارآگاهان پلیس فتا با توجه به دستور مقام قضایی تحقیقات لازم را آغاز کرده و پس از انجام کار فنی و اطلاعاتی مخفیگاه متهم را شناسایی و وی را دستگیر کردند.
 
حسین رضایی افزود: متهم در بازجویی های پلیس فتا به اغفال این خانم و دریافت تصاویر وی و در ادامه تهدید به انتشار عکس‌هادر فضای مجازی اعتراف و با تکمیل پرونده مربوطه به دادسرا معرفی شد.
 
رئیس پلیس فتا استان یزد بار دیگر به شهروندان و کاربران فضای مجازی هشدار داد این فضا مکان مناسبی برای دوست یابی و همچنین اعتماد به افراد غریبه نیست و چه بسا یک اعتماد بیجا باعث بروز اتفاقات ناگوار و ناخوشایندی خواهد شد.
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است