خانه » دسته‌بندی نشده » بی رحمی عجیب عکاس + عکس (واقعیت یا شایعه ؟)

بی رحمی عجیب عکاس + عکس (واقعیت یا شایعه ؟)

ایران نیوز : اخیراً در فضای مجازی عکسی منتشر شده که در آن عکاس بی‌رحم در حال عکاسی از کشته شدن کودک فقیر آفریقایی به وسیله‌ی یک مار پیتون است! این موضوع باعث خشم بسیاری شده که چرا یک عکاس باید جان یک انسان را فدای یک عکس کند؟

ممکن است شما هم تحت تاثیر این عکس قرار گرفته باشید و عکاس را سرزنش کنید اما …

واقعیت ماجرا:

در عکس، نشان داده شده که یک مار پیتون به کودک حمله کرده و عکاس هم با خیال راحت مشغول عکاسی از این صحنه‌ی هولناک است. در بعضی از نسخه‌ها جهت واقعی‌تر نشان دادن موضوع، آرم National Geographic را هم به گوشه‌ی تصویر اضافه کرده‌اند.

حقیقت این است که این عکس مربوط به سریال مستندی به نام Nature’s Deadlist است که از سال ۲۰۰۸ از شبکه‌ی «دیسکاوری» پخش می‌شود. این تصویر هم مربوط به صحنه‌ای از اپیزود چهارم این مجموعه با نام africa2 می‌باشد. (احتمالاً این مستند به بازسازی حوادث واقعی می‌پردازد)
در این صحنه از فیلم، یک دختر به وسیله‌ی یک مار پیتون آفریقایی مورد حمله قرار می‌گیرد. دوستش به دنبال کمک می‌رود. مردی سفید پوست به کمک می‌آید و با مار گلاویز می‌شود تا دخترک را نجات بدهد. او موفق می‌شود و کودک نجات پیدا می‌کند، اما خودش کشته می‌شود.

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. بدون شک این یک مستند بازسازی یا صحنه سازی است والا چرا یک فیلم بردار و یک عکاس اجازه بدهند یک مار یک بچه رو این جوری شکار کنه و بخوره.
    اگر عکس از زاویه دوربین عکاس به تنهایی نشان داده می شدُ حتما ماجرا مانند همان کودک و کرکس می شد که عکاس با بی رحمی و بی شرمی تمام اجازه داد کرکس به بچه آفریقایی نزدیک شود و او را شکار کند و بخورد و عکاس هم عکس می گرفت.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است