خانه » اخبار » به دنیا آوردن نوزاد توسط دختر 10 ساله! +عکس

به دنیا آوردن نوزاد توسط دختر 10 ساله! +عکس

دختر 10 ساله انگلیسی که در مدرسه کمک‌های اولیه را یادگرفته بود و آنها را به خوبی به ذهن سپرره بود و مستندهای پزشکی را از طریق کامپیوتر نگاه کرده بود به نجات جان مادر خود و نوزاد دختر بدنیا آمده‌اش پرداخت و آنها را از مرگ نجات داد.

گفتنی است، مادر این دختر باهوش که صاحب 3 فرزند دیگر نیز می باشد در ماه آخر بارداری به طور ناگهانی دو هفته زودتر با درد شدید و پاره شدن کیسه آب خود مواجه شده است.

بررسی‌ها نشان داد، این دختر کوچک پس از آگاه شدن از شرایط جسمی وخیم مادر خود و درحالی که پدر وی در حال تماس با اورژانس برای آمدن آمبولانس بود به کمک مادر خود شتافت و پس از بدنیا آمدن نوزاد به سرعت بند ناف نوزاد را پاره کرده به او تنفس داده است.

http://rozup.ir/up/news-pictures/7pic/dokhtar_1_1430161799.jpg

 در حالی که پدر همچنان سعی در تماس تلفنی داشته دختر کوچک خواهر خود را در میان یک حوله پیچیده و به مادر خود تحویل داده است.

 پس از حدود 10دقیقه آمبولانس بیمارستان به خانه رسیده اما تنها به انتقال مادر و نوزاد به بیمارستان برای انجام معاینات بیشتر پرداخته وگرنه کودک بدنیا آمده بود.

 مادر این کودک جان خود و فرزند تازه‌اش را مدیون ذکاوت و شجاعت کودک ده ساله خود دانسته و به او افتخار  می‌کند. در حال حاضر مادر و کودک هر دو از سلامت مطلوبی برخودار هستند.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است