خانه » اخبار » بازیگر معروف بر اثر خونریزی مغزی درگذشت +عکس

بازیگر معروف بر اثر خونریزی مغزی درگذشت +عکس

جاناتان کرامبی، بازیگر نقش گیلبرت بلایت در سریال مشهور "رویای سبز" (آنی در گرین گیبلز)، در سن 48 سالگی و بر اثر خونزیزی مغزی فوت کرد.
وی کرامبی که بیشتر برای بازی در سریال کانادایی آنی در گرین گیبلز شهرت زیادی پیدا کرده بود، روز چهارشنبه در نیویورک فوت کرد و خواهرش کری کرامبی روز شنبه این خبر را به رسانه ها اعلام کرده است.

کری کرامبی گفته است، برادرش بسیار بانمک و عاشق بازیگری و کمدی بود و همیشه به بازی در نقش گیلبرت افتخار می کرد، نقشی که در آن از یک رقیب مدرسه ای به یک دوست و سرانجام به همسر قهرمان فیلم(آنی شرلی) تبدیل شده بود.

http://rozup.ir/up/news-pictures/7pic/gilbert_1429645103.jpg

 جاناتان پسر شهردار سابق تورنتو و وزیر هیئت دولت کانادا دیوید کرامبی بود. بر اساس گزارشات وی هنر بازیگری او در سن 17 سالگی در زمان اجرای تئاتر "جادوگر سرزمین اَز" در دبیرستان کشف شد.

کوین سالیوان، تهیه کننده سریال رویای سبز درباره گفته است :"در واقعیت، جاناتان دست و دلباز، مهربان، حساس و جاه طلب بود و از جهاتی با شخصیتش در فیلم که همگان او را آنگونه می شناختند، شباهت داشت"

اعضای بدن کرامبی به بیماران نیازمند اهدا شد و خانواده او قصد دارند خاکستر وی را با اتوبوس به تورنتو ببرند، چرا که جاناتان سفر با اتوبوس را دوست داشت

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است