خانه » اخبار » بازیگر زن ترکیه ای در تبلیغ شامپوی ایرانی!! +عکس

بازیگر زن ترکیه ای در تبلیغ شامپوی ایرانی!! +عکس

در هفته اخیر کسانی که پیگیر ماجراهای فاطما گل و کریم و سلیم بوده اند چشم‌شان به جمال «لطیفه» هم روشن شد. از قضا این لطیفه آشنا هم درآمد.

یکی از محصولات شرکت‌های تولید شوینده خودمان از آنجا که تبلیغ محصولات داخلی در شبکه‌های فارسی زبان خارجی از کشور مرسوم نیست این مساله یک اتفاق ویژه محسوب می‌شود. البته قبلا هم شاهد اتفاقات مشابه این بوده ایم؛ مثلا دو برند پوشک بچه مدت‌ها در شبکه‌های ماهواره‌ای تبلیغ می‌شد که مسوولان آنها بیان کردند که چون هزینه تبلیغات در صدا و سیما 15 برابر شبکه‌های ماهواره‌ای است ترجیح دادند این کار را انجام دهند.

http://rozup.ir/up/news-pictures/7pic/fatmagol45.jpg

پیش از این رئیس تبلیغات و اطلاع‌ رسانی وزارت ارشاد گفته بود: «با آگهی دهندگان به شکبه‌های ماهواره‌ای خارجی برخورد قانونی می‌شود.»

البته این هشدار مربوط به تولیدات غیراستاندارد بهداشتی و پزشکی مثل قرص‌های لاغری تقلبی بوده است که سلامت جامعه را تهدید می‌کنند. هنوز مشخص نیست موضع نهادهای مرتبط درباره تبلیغات کالاهای استاندارد مشخص چیست؛ چون این شرکت‌ها طبعا نگاهی هم به بازارهای صادراتی دارند و می‌توانند بگویند این تبلیغات را برای مشتریان خارج از مرزها انجام می‌دهند.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است