خانه » اخبار » این زن خبرسازترین چهره در فوتبال ایران شناخته شد! +عکس

این زن خبرسازترین چهره در فوتبال ایران شناخته شد! +عکس

این ادعای ایراندوست در حالی عنوان شد که وی به شدت اعتقاد دارد ملوانی ها عمدا کم کاری کرده اند تا پدرش از سرمربیگری ملوان کنار برود. اما مریم 35 ساله در واقع چه جایگاهی در فوتبال ایران دارد که اظهار نظر او مورد توجه قرار گرفته است؟

مریم ایراندوست متولد ۱۴ بهمن ۱۳۵۷ و اکنون یکی از مربیان تیم ملی فوتبال بانوان ایران به شمار می رود. از سال ۷۱ ورزش را به صورت حرفه ای در رشته دومیدانی و بسکتبال شروع کرد و کاپیتان تیم منتخب استان شد. فوتبال را از زمانی شروع کرد که پسرش راستین 2 ماهه بود. او به یاد اسطوره فوتبال ایران یعنی سیروس قایقران که در سال 77 به همراه پسرش راستین در یک سانحه رانندگی درگذشت نام پسر خود را راستین گذاشت.

http://rozup.ir/up/news-pictures/7pic/irandoost.jpg

ایراندوست علاوه بر سابقه عضویت و بازی در تیم ملی فوتبال بانوان ایران هم اکنون مربی حال حاضر تیم ملی فوتبال زنان ایران است. پیش از آن او سرمربی تیم ملوان و تیم ملی زیر ۱۶ سال ایران بود و علاوه بر آن به عنوان بازیکن برای تیم‌های ملوان و پگاه گیلان بازی کرده‌ است. دختر نصرت خان ایراندوست تا به حال به عنوان مدرس بین‌المللی فوتبال در چندین کشور به تدریس فوتبال پرداخته است. پسرش راستین نیز با توجه به پرورش در یک خانواده ورزشی و فوتبالی به این رشته ورزشی روی آورده است و در تیم زیر 11 سال ملوان کاپیتان است.

ایراندوست که افتخارات زیادی در فوتبال بانوان دارد این روزها به دشمن درجه یک ملوانی ها تبدیل شده است. مازیار زارع به دنبال ادعای جنجال برانگیز مریم ایراندوست اظهار داشت که فعلا جواب این خانم را نمی دهد اما اگر این اظهارات از سوی ایراندوست ادامه داشته باشد قطعا در صدد پاسخگویی برمی آید. اما واقعا ادعای مریم ایراندوست درست است؟ بازیکنان ملوان کم کاری کردند تا نصرت ایراندوست را برکنار کنند؟ به هر حال پاسخ به این سوال هر چه باشد واضح است که این بانوی ورزشکار برای مدت کوتاهی هم که شده ذهن همه را متوجه یک سوال بزرگ کرد؛ کم کاری. این ادعا واقعا تامل برانگیز است.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است