خانه » اخبار » افشاگری درمورد تعرض جنسی به همسر یک فرد مشهور +عکس

افشاگری درمورد تعرض جنسی به همسر یک فرد مشهور +عکس

طبق گزارشی به نقل از شبکه خبری لندن، "کارن دنزاک" همسر یکی از مشاوران پارلمان لندن از خاطرات کودکی‌ اش مبنی بر تعرض جنسی ‌اش در سن 6 سالگی‌ اش گفت.

بنابراین گزارش "کارن" همسر "سیمون" بارها و بارها توسط یکی از اقوام نزدیک خود در حالی که تنها یک دختر بچه 6 ساله بود مورد تعرض جنسی قرار گرفت.

http://rozup.ir/up/news-pictures/7pic/hamsar(2).jpg


"کارن" که اکنون یک مادر 31 ساله و صاحب دو فرزند است در گفتگوی خود با این خبرگزاری گفته است: همیشه مورد توجه خاص اقوام و دوستان خانوادگی‌ام به دلیل خوش صحبتی و زیبایی در ایام کودکی ‌‌ام بودم و ناخواسته و نادانسته مورد توجه فردی قرار گرفته بودم که از دوستان خانوادگی پدرم به حساب می‌آید.

گفتنی است، به خواسته ویف نام مردی که او را در سن 6 سالگی بارها و بارها به بهانه بازی‌های کودکانه مورد تعرض جنسی قرار می‌داد فاش نشده است. وی در ادامه گفت: حتی زمانی که حضور وی در خانه ما بیشتر شد لحظات ترس و وحشت را برای من به وجود می‌آورد.

امیدوارم آنچه در کودکی‌ام برای من اتفاق افتاده برای هیچ دختر بچه دیگری رخ ندهد چرا که این ارتباط تنها کابوسی ترسناک در ذهن من ترسیم کرده و فراموش نشدنی است. بعد از هر ارتباط من به شدت احساس گناه می‌کردم که همین موضوع موجب شد تا چند بار دست به خودکشی بزنم که هر بار با حضور مادرم از مرگ حتمی نجات یافتم و پس از این حوادث توسط خانواده‌ام برای درمان افسردگی ام تحت درمان قرار گرفتم.

اکنون به خوبی می‌دانم ترس بی‌ مورد و پنهان کردن آن به منظور حفظ آبرو از خانواده‌ام بزرگترین اشتباه زندگی من بود. اکنون با احساس امنیت بیشتر و با حضور همسرم توانستم آنچه در کودکی رخ داده را تا حدودی فراموش کنم و با تجربه تلخی که به قیمت از دست رفتن دوران کودکی‌ام تمام شد برای تربیت درست فرزندانم تلاش می کنم. همسر وی "سیمون دانکزانک" از سال 2010 مبارزات جدی خود علیه کودک آزاری و عاملان آن را آغاز کرده است.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است