خانه » اخبار » اعتیاد به بازیهای آنلاین به خودسوزی جوان 22 ساله ختم شد! +عکس

اعتیاد به بازیهای آنلاین به خودسوزی جوان 22 ساله ختم شد! +عکس

جوان 22 ساله تایوانی به نام هسوئه جون چن که بیشتر وقت خود را به بازیهای انلاین کامپیوری می گذارند در پی درخواست پدرش از متوقف نمودن بازی صبح روز بعد جنازه سوخته شده وی در چند متری منزل مسکونیشان پیدا شد.

http://rozup.ir/up/news-pictures/7pic/5454.jpg

جون چن در اتاقش منشغول بازی انلاین بود که با دق الباب پدرش روبرو شد.پدر که در خصوص فرزند خود نگران شده بود از وی درخواست نمود این همه خودش را سرگرم بازیهای انلاین ننماید.اما روز بعد اقای لیو اثری از فرزند خود ندید.بناچار در اطراف منزل بدنبال وی شروع به جستجو نمود.وی در فاصله 300 متر از منزل خود با جنازه سوخته فرزندش روبرو شد که در کنارش بطری بنزینی دیده می شد.

اقای لیو که در غم از دست دادن فرزند خود ناراحت است می گوید من تنها از او خواستم اینقدر بازی ننماید و بگیرد بخوابد.چند روز دیگر ترم های دانشگاهش بعد از تعطیلات شروع می شود.او هم حرفهای مرا پزیرفت و این اخرین لحظه ای بود که او را دیدم.

 

لیو می افزاید صبح روز بعد دیدم در اتاقش نیست رفتم کاراژ با خودم گفتم حتما با موتور جایی رفته است اما دیدم موتور سرجایش بود اما دو بطری بنزین انجا نبود.نگران شدم اما نمی دانستم که دست به چنین کار وحشتناکی بزند.

بسیاری از دوستانش در دانشگاه فن اوری Chienkuo هنگامی که موضوع را شنیدند بسیار ناراحت شدند.

لی هونگ یکی از معلمان جون چن می گوید او دانش اموز باهوش و بشاشی بود.همیشه در کلاس حضور داشت.خبر غیرمنتظره ای بود.

تحقیقات بیشتر در این خصوص از جانب پلیس در جریان است

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است