خانه » اخبار » اظهارات یک قربانی داعش پیش از مرگ

اظهارات یک قربانی داعش پیش از مرگ

زن امدادگر آمریکایی که اخیرا بر اساس ادعای تروریست‌های داعش در حمله هوایی جنگنده‌های ائتلاف در شهر الرقه سوریه کشته شد، پیش از مرگ، نامه ای را از محل اسارت برای خانواده اش فرستاده و در آن مدعی شده بود که تروریستها با او با احترام و مهربانی رفتار می‌کنند.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه ای.بی.سی، کایلا مولر، زن امدادگر آمریکایی که اخیرا به گفته گروه تروریستی داعش، در حمله هوایی یک جنگنده اردنی در شهر الرقه سوریه، کشته شد، نامه ای دست‌نویس را از محل اسارت خود برای خانواده اش فرستاده بود که در بهار سال 2014 به دست خانواده اش رسید.

اگرچه مشخص نیست که خانواده وی چطور این نامه دست‌نویس را دریافت کرده‌اند، اما دختر آن‌ها در این نامه مدعی شده بود که در اسارت هیچ‌گونه بدرفتاری با او نشده و هیچ آسیبی ندیده است و تروریست‌ها با او با بیشترین احترام و مهربانی رفتار می‌کنند!

کایلا مولر در این نامه که با کلماتی احساسی، نوشته شده، گفته بود، تنها چیزی که او را رنج می دهد ناراحتی خانواده‌اش از دوری او است.

کایلا مولر در چهارم اوت 2013 پس از ترک بیمارستانی متعلق به سازمان پزشکان اسپانیایی بدون مرز در شهر حلب سوریه توسط تروریست‌ها به اسارت گرفته شد.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است