خانه » اخبار » اظهارات جدید فریدون جیرانی در خصوص شایعه خودکشی علی طباطبایی

اظهارات جدید فریدون جیرانی در خصوص شایعه خودکشی علی طباطبایی

فریدون جیرانی کارگردان سینما و تلویزیون در گفت و گو  درخصوص حاشیه های مطرح شده درباره درگذشت ناگهانی مرحوم «علی طباطبایی» در صفحات مجازی گفت: بعد از مراسم تشییع علی شایعاتی در فضای مجازی دست به دست می چرخید که برایم بسیار تعجب برانگیز بود محتوای برخی از این پیامها مبنی بر این بود که کمال طباطبایی پدر علی بعد از مراسم تشییع برخورد مناسبی را با تشییع کنندگان نداشته است در رابطه با این موضوع باید بگویم من بعد از مراسم خاک سپاری در بهشت زهرا، تاحدود ساعت 13:00 به همراه کمال بودم . کمال طباطبایی در آن لحظه حال خوبی نداشت تا آنجایی که من خودم دارویی جهت تسکین به او دادم و کمی دلداریش دادم کمال طباطبایی اصلا قادر به هیچ عکس العملی نبود چه برسد به اینکه بیاید و برخورد نامناسبی نیز با میهمانان داشته باشد.

وی افزود: بعد از مراسم خاکسپاری از بهشت زهرا بازگشتم اما باید بگویم در آن لحظه ای که من آنجا بودم از پشت بلندگو اعلام کردند میهمانان جهت صرف نهار به یک رستوران بروند و اصلا میهمانان به داخل خانه کمال طباطبایی نرفتند که کمال برخورد نامناسبی هم با آنها داشته باشند. این را هم باید بگویم متوجه شدم بعد از مراسم خاکسپاری با توجه به حال نامساعد کمال او را بلافاصله به بیمارستان بردند.
 
جیرانی عنوان کرد: من سالها با کمال طباطبایی کار کردم او را می شناسم  و باید بگویم او حتی در اوج عصبانیت هم بسیار آرام و با اخلاق است و نمی دانم این شایعات را برای چه به او وصل می کنند.

کارگردان «تعبیر وارونه یک رویا» با اشاره به شایعه خودکشی علی طباطبایی ادامه داد: برای صفحات مجازی وبرای افرادی که چنین پیام هایی را نشر می دهند متاسفم علی پسر جوان و بسیار سالمی بود نمی دانم چرا در چنین شرایطی که خانواده او داغدار هستند چنین پیامهایی را در فضای مجازی انتشار می دهند.

وی خاطر نشان کرد: روز گذشته در مصاحبه با خبرگزاری های مختلف اعلام کردم که چنین شایعاتی صحت ندارد و نباید به آن رنگ و لعاب داد.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است