خانه » اخبار » آخرین خبر از ساخت سریال دودکش 2 برای ایام نوروز

آخرین خبر از ساخت سریال دودکش 2 برای ایام نوروز

«دودکش ۲» در ادامه همان داستان قبلی است و تنها شخصیت‌های قصه در شرایط جدیدی قرار گرفته‌اند.

وی ادامه داد: داستان درباره قالیشویی است که پیروز مشتاق با بازی هومن برق‌نورد به دلیل بدهی‌های خود از دست می‌دهد و حالا در سری جدید به دنبال کار و موقعیت‌های جدید هستند.

بازیگر سریال «دودکش ۲» با اشاره به داستان‌های این سریال عنوان کرد: ویژگی خانواده‌های مجموعه «دودکش» در سری اول و حتی در این سری این است که اگرچه سختی‌های زیادی دارند اما در نهایت این خانواده‌ها پشت یکدیگر هستند و همدیگر را دوست دارند. این سری هم در ادامه همان داستان است و تنها خط داستانی آن متفاوت تر از سری اول است چراکه سری اول بیشتر معرفی شخصیت‌ها و روابط بود و ما اینجا سعی می‌کنیم از داستانک‌های بیشتری استفاده کنیم.

این بازیگر درباره طنز این سریال توضیح داد: کوروش نریمانی نویسنده این سریال است و سریال به گونه ای کار شده است که بیشتر از طنز موقعیت بهره گرفتیم و هیچ کدام از ما بازیگران طنزپرداز به معنای رایج نیستیم و همانطور که گفته شد قرار نیست طنز موقعیت در این سریال تماشاگر را بخنداند.

تیرانداز در ادامه درباره سریال هایی که به سری دوم و سوم می رسند و ممکن است سری اول جذاب تر از بعدی‌ها باشد، اظهار کرد: البته همانطور که گفته شد این مجموعه قرار است داستان‌های بیشتری داشته باشد. با این حال همیشه این آمون و خطا برای سریال‌ها وجود دارد یعنی همه سریال‌ها می توانند نگران این مساله باشند که ممکن است که در سری دوم از جذابیت‌های سری اول برخوردار نباشند. مثلا «ستایش» در سری دوم نیز بازخوردهای زیادی داشت و بسیاری از مردم آن را می‌دیدند اما عده‌ای هم اعتقاد داشتند که فصل این مجموعه بهتر و جذاب‌تر از سری دوم بوده است.

وی اضافه کرد: این خطر ممکن است برای همه سریال‌هایی که به فصل های بعدی می‌رسند وجود داشته باشد و اتفاقا جنبه‌های منفی یک سریال بیشتر در ذهن مردم ما باقی می‌ماند. با این حال امیدوارم این اتفاق برای سری دوم «دودکش» رخ ندهد. ما تلاش خود را می‌کنیم و هدفمان این است که همه کار را دوست داشته باشند.

بازیگر سریال «نفس گرم» با اشاره به اینکه تاکنون حدود یک ماه سر سریال نوروزی «دودکش ۲» بوده است، یادآور شد: بخش مهمی از خوبی کار در این گروه این بود که همه یکدیگر را می‌شناختیم و به نوعی با قلق‌ها و بازی‌های هم آشنا بودیم و این باعث شد که حتی روز اول که جلوی دوربین رفتیم سعی کنیم طنز لازم را دربیاوریم.

تیرانداز در پایان درباره زمان پایانی کار نیز عنوان کرد: از آنجایی که این سریال ۱۵ قسمت دارد فکر می‌کنم تا ۱۳ فروردین سر کار باشیم. پارسال هم برای «دودکش ۱» که قرار بود برای ماه مبارک رمضان ساخته شود در نوروز هم فعالیت داشتیم. به هر حال ما بازیگران چندان زندگی منظمی نداریم و به این نوع زندگی هم عادت کرده‌ایم.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است